0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Germany
Bundesliga
Borussia Dortmund
-
-
FC Bayern Munich
inprogress
۲۱:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
-
-
VfL Wolfsburg
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Werder Bremen
-
-
Borussia Monchengladbach
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Eintracht Frankfurt
-
-
SC Freiburg
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Czech Republic
1. Liga
FK Jablonec
-
-
FC Fastav Zlin
inprogress
۲۰:۳۰
FK Mlada Boleslav
-
-
SK Slavia Prague
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
1 FK Pribram
-
-
FC Banik Ostrava
inprogress
۲۰:۳۰
1 FC Slovacko
-
-
SK Sigma Olomouc
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SpVgg Greuther Furth
-
-
VfL 1899 Osnabruck
inprogress
۲۱:۰۰
FC Erzgebirge Aue
-
-
SV Darmstadt 98
inprogress
۲۱:۰۰
SSV Jahn Regensburg
-
-
1. FC Nuremberg
inprogress
۲۱:۰۰
SV Wehen Wiesbaden
-
-
SV Sandhausen
inprogress
۲۱:۰۰
Korea Republic
K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۱
Jeju Utd
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Citizen FC
۱
۰
Ansan Greeners FC
Finished
۱۴:۳۰
Hungary
Magyar Kupa
Fehervar FC
-
-
Mezokovesd Zsory SE
inprogress
۲۰:۳۰
Budapest Honved FC
-
-
MTK Budapest FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Czech Republic
FNL
FK Pardubice
۱
۰
1.sk Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
MFK Vitkovice
۰
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۹:۳۰
SK Lisen
۰
۲
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
FK Fotbal Trinec
۱
۰
MFK Chrudim
Finished
۱۹:۳۰
FK Varnsdorf
۱
۲
FC Hradec Kralove
Finished
۱۹:۳۰
FK Banik Sokolov
۱
۰
FK Slavoj Vysehrad
Finished
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
Werder Bremen Srl
۰
۰
Borussia Monchengladbach Srl
Finished
۱۵:۰۰
Borussia Dortmund Srl
۰
۲
FC Bayern Munich Srl
Finished
۱۵:۰۰
Eintracht Frankfurt Srl
۱
۰
SC Freiburg Srl
Finished
۱۵:۰۰
Bayer 04 Leverkusen Srl
۵
۱
VfL Wolfsburg Srl
Finished
۱۵:۰۰
Poland
Puchar Polski
Miedz Legnica
-
-
Legia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۰
Simulated Reality League
Czech Republic 1. Liga SRL
1 FC Slovacko (SRL)
۱
۰
SK Sigma Olomouc (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
FK Mlada Boleslav (SRL)
۲
۲
SK Slavia Prague Srl
Finished
۱۴:۳۰
FK Jablonec (SRL)
۲
۲
FC Fastav Zlin (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
1 FK Pribram (SRL)
۲
۳
FC Banik Ostrava (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
Russia
Liga Pro 6x6
Zelenie Berety
۳
۵
Ryzhiye Lisy
Finished
۱۳:۳۰
Krasnie Maki
۲
۲
Sinie Ptitsy
Finished
۱۶:۳۰
Ryzhiye Lisy
۵
۳
Belyye Rozy
Finished
۰۹:۳۰
Ryzhiye Lisy
۳
۴
Zelenie Berety
Finished
۱۰:۳۰
Zelenie Berety
۵
۳
Belyye Rozy
Finished
۱۴:۳۰
Belyye Rozy
۴
۴
Ryzhiye Lisy
Finished
۱۲:۳۰
Sinie Ptitsy
۵
۴
Zheltie Tulpany
Finished
۱۵:۳۰
Zheltie Tulpany
۳
۳
Sinie Ptitsy
Finished
۱۸:۳۰
Sinie Ptitsy
۶
۳
Krasnie Maki
Finished
۱۹:۳۰
Zheltie Tulpany
۶
۳
Krasnie Maki
Finished
۱۷:۳۰
Sinie Ptitsy
-
-
Zheltie Tulpany
inprogress
۲۱:۳۰
Belyye Rozy
۱
۴
Zelenie Berety
Finished
۱۱:۳۰
Krasnie Maki
-
-
Zheltie Tulpany
Finished
۲۰:۳۰
Krasnie Maki
-
-
Sinie Ptitsy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Zheltie Tulpany
-
-
Krasnie Maki
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
NK Triglav Kranj
۱
۱
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
۱
۴
Hapoel Rishon Lezion FC
Finished
۱۲:۳۰
ND Gorica
-
-
NK Tabor Sezana
Finished
۱۹:۳۰
FK Blansko
۲
۱
SFK Vrchovina
Finished
۲۰:۰۰
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
-
-
Maccabi Ironi Petah Tikva FC
Finished
۱۹:۰۰
Fotbal Frydek Mistek
-
-
Fc Banik Ostrava B
Abandoned
۱۷:۳۰
FC Copenhagen
۳
۱
Sonderjyske
Finished
۱۷:۳۰
Odense BK
-
-
Aalborg BK
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Kfar Saba FC
۱
۱
Hapoel Hadera
Finished
۱۹:۳۰
Maccabi Ironi Petah Tikva FC
-
-
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ironi Kiryat Shmona FC
-
-
Hapoel UM EL Fahem
inprogress
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
Poland Ekstraklasa SRL
Wisla Krakow Srl
-
-
MKS Arka Gdynia Srl
inprogress
۲۰:۳۰
Kghm Zaglebie Lubin Srl
-
-
KS Gornik Zabrze Srl
inprogress
۲۰:۳۰
Jagiellonia Bialystok Srl
-
-
Wisla Plock Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
LKS Lodz Srl
-
-
Korona Kielce Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Simulated Reality League
Austria Bundesliga SRL
FK Austria Wien Srl
-
-
SCR Altach Srl
inprogress
۲۱:۳۰
Spusu Skn ST Polten Srl
-
-
FC Admira Wacker Modling Srl
inprogress
۲۱:۳۰
WSG Tirol Srl
-
-
SV Mattersburg Srl
inprogress
۲۱:۳۰
Turkmenistan
Reserve League
Fc Asgabat Ii
-
-
Merw Ii
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Viljandi JK Tulevik II
-
-
Raplamaa JK
Finished
۲۰:۳۰
Electronic Leagues
Cyber Champions League
Ajax Amsterdam (PHANTOM)
-
-
Bayer 04 Leverkusen (MR.JEY)
inprogress
۲۲:۰۰
Atalanta (DEN1BRAVO)
-
-
CF Valencia (RYUK)
inprogress
۲۲:۰۰
Electronic Leagues
Premier League eSports
Chelsea Fc (alpha)
۵
۲
West Ham United (zayn)
Finished
۱۱:۴۵
Estonia
Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
-
-
JK Tallinna Kalev
Cancelled
۲۰:۳۰
JK Narva Trans
-
-
Paide Linnameeskond
Cancelled
۲۰:۳۰
FC Kuressaare
-
-
Tartu JK Tammeka
Cancelled
۲۰:۳۰
USA
USL, Championship
Tacoma Defiance
-
-
Austin Bold FC
Cancelled
۲۳:۳۰